شهلا: اردوهای استعداد یابی اسنوکر زیر 21 سال همچنان ادامه دارد

سرمربی تیم ملی اسنوکر و بیلیارد کشورمان با اشاره به اردوهای استعدادیابی اسنوکر زیر 18 و 21 سال گفت: تمامی استان های کشور می توانند با معرفی بازیکنان جوان و نوجوان خود در این اردوها که در پایگاه قهرمانی آزادی انجام می شود شرکت کنند.


وی ادامه داد: در حال حاضر بازیکنانی از استان های گیلان و خوزستان در این اردو حضور دارند و تمرینات خود را هر روز از صبح تا بعد از ظهر زیر نظر مربیان، بازیکنان و قهرمانان این رشته انجام میدهند و پس از آن بازیکنانی از استانهای سیستان و بلوچستان، شهر کرد، ارومیه، تهران و خوزستان 2 به نوبت در اردوهای استعدادیابی شرکت خواهند کرد.

شهلا با توجه به اهمیت رده های سنی در این رشته ورزشی افزود: همانطور که میدانید فعالیت در یک رشته ورزشی اگر از سنین پایه آغاز شود موفقیت های بیشتری همراه خواهد داشت و رشته اسنوکر هم از این قاعده مستثنی نیست.

سرمربی تیم ملی کشورمان علاوه بر تاکید به توجه هیات های استانی به شناخت استعدادهای موجود یادآور شد: هیات های ورزشی سراسر کشور به عنوان بازوان اجرایی فدراسیون سهم مهمی در شناخت و معرفی استعدادها به فدراسیون دارند از این رو از تمامی روسای محترم هیات ها دعوت به همکاری میکنم تا با معرفی بازیکنان مستعد، ما را در ادامه این راه یاری کنند.


۱۶:۶ ۱۳۹۷/۵/۱۷

قدرت گرفته از پرتال ترنم