دیناروند و معین السادات راهی فینال رنکینگ کشوری ناین بال شدند

مرحله نیمه نهایی بیست و هشتمین رنکینگ کشوری ناین بال آقایان برگزار شد و طی آن آرمان دیناروند از استان اصفهان و رحیم معین السادات از استان مازندران با پیروزی در مقابل حریفان خود راهی فینال شدند.


 به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ مرحله نیمه نهایی بیست و هشتمین رنکینگ کشوری ناین بال آقایان برگزار شد و طی آن آرمان دیناروند از استان اصفهان با پیروزی 10 بر 9 در مقابل سینا ولی زاده از استان خراسان رضوی و رحیم معین السادات از استان مازندران با برتری 10 بر 9 در مقابل محمد آزاد از استان فارس راهی فینال شدند.

فینال بیست و هشتمین رنکینگ کشوری ناین بال امروز شنبه ششم مردادماه بین آرمان دیناروند و رحیم معین السادات برگزار خواهد شد. در دیدار رده بندی نیز سینا ولی زاده به مصاف محمد آزاد خواهد رفت.

 بیست و هشتمین رنکینگ کشوری ناین بال آقایان یکم تا ششم مردادماه به میزبانی شهر کرد برگزار می شود. در این دوره از رقابت ها 160 بازیکن از استان های فارس، تهران،اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، خوزستان، کهگلویه و بویر احمد، کرمان،کردستان، کرمانشاه، گیلان، همدان، لرستان، مازندران و مرکزی شرکت کردند.


۱۶:۰ ۱۳۹۷/۵/۶

قدرت گرفته از پرتال ترنم