فراخوان مسابقات اسنوکر زیر 16 سال قهرمانی جهان

قابل توجه علاقمندان به شرکت در مسابقات اسنوکر زیر 16 سال  قهرمانی جهان به میزبانی روسیه در ردهآقایان و بانوان


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد؛ مسابقات اسنوکرزیر 16 سال  قهرمانی جهان 8 تا 14 مهرماه 1397 در شهر سنت پترزبورگ  روسیه برگزار می شود.

هیات های استانی کشور که مایلند اسامی بازیکنان علاقمند خود را  در دو رده آقایان و بانوان اعلام کنند، باید معرفی نامه اسامی را با سربرگ هیات برای فدراسیون از طریق نمابر تا 12 تیرماه تا ساعت 12 ظهر به شماره 26216207ارسال نمایند .

بدلیل کمبود وقت جهت هماهنگی های لازم با میزبان و اخذ ویزای روسیه به درخواستهای بعد از تاریخ مذکور به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد و اکیدا از پذیرش معرفی نامه استانها بعد از تاریخ مذکور معذوریم.

بسیار مهم : فراخوان بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات بر اساس اولویت در جدول رنکینگ کشوری توسط کامران شهلا مربی تیم ملی و کمیته تیمهای ملی صورت خواهد گرفت.داشتن پاسپورت با اعتبار مکفی از تاریخ برگزاری مسابقات حداقل به مدت 7 ماه برای اخذ ویزای کشور روسیه از مدارک اجباری می باشد.

 بازیکنان داوطلب باید از لحاظ سنی در مورخ 31 دسامبر 2017  (10 دی 1396) زیر 16 سال  باشند.بازیکنان متولد 2002 میلادی و بعد از این تاریخ واجد شرایط خواهند بود.

از هیاتهای استانی خواهشمندیم لطفا قبل از ارسال معرفی نامه هیات جهت معرفی بازیکنان علاقمند به شرکت در این مسابقات به تاریخ تولد بازیکنان و داشتن پاسپورت آنها توجه لازم را داشته باشند تا رعایت قانونی سن بازیکنان لحاظ شود.

۱۸:۵۵ ۱۳۹۷/۴/۲

قدرت گرفته از پرتال ترنم