فراخوان مسابقات ناین بال انفرادی آقایان قهرمانی جهان

قابل توجه علاقمندان به شرکت در مسابقات ناین بال انفرادی آقایان قهرمانی جهان مرحله انتخابی (Stage 1)  : 7– 5 دسامبر 2017 (16 – 14 آذر 1396)

دوحه – قطر


 ازبازیکنانی که مایل به شرکت وگرفتن سهمیه این مسابقات در مرحله انتخابی (Stage 1) رده آقایان از طریق فدراسیون با هزینه شخصی هستند خواهشمندیم تا روز دو شنبه 08/08/96 حداکثر ساعت 12 ظهر  با مربی تیم های ملی کامران شهلا با شماره 26216269 یا 26216207 داخلی 2 (تیم های ملی) در ساعات اداری 16 – 9 بجز ایام تعطیلی فدراسیون (روز های پنجشنبه و جمعه ) تماس بگیرند وآمادگی خود برای شرکت در مسابقات مذکور و اخذ سهمیه با هزینه شخصی را اعلام نمایند.شایان ذکر است که به دلیل کمبود وقت جهت انجام امور اداری و مکاتبات با کشور میزبان و از همه مهمتر اخذ روادید کشور قطر به درخواستهای بعد از تاریخ ذکر شده به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد. این مسابقات یک رویداد رنکینگ WPA می باشد و مورد تائید و تصویب  WPAو APBU می باشد .

بسیار مهم : داشتن گذرنامه با تاریخ انقضای حداقل تا 6 ماه بعد از شروع این مسابقات جهت ورود به کشور قطر برای متقاضیان محترم الزامی می باشد. هم چنین انتخاب بازیکنان علاقمند جهت اعزام بر اساس اولویت در جدول رنکینگ ثابت کشوری توسط کمیته تیمهای ملی و در راس آن مربی تیم ملی صورت خواهد گرفت. لطفا در صورت تائید سرمربی تیمهای ملی کامران شهلا مدارک ذیل را به ایمیل فدراسیون قسمت بین الملل  (bbfir0501@yahoo.com) بلافاصله پس از تائید نهایی ایشان ارسال نمائید.

 

·         اسکن رنگی صفحه اول پاسپورت مدت دار و انقضا نیافته خود (صفحه عکسدار مشخصات فردی)

·         اسکن رنگی عکس جدید با کیفیت (عکس پرسنلی )

·         شماره همراه بهمراه تلفن منزل یا محل کار که در صورت برقراری تماس از فدراسیون با فرد متقاضی حتما پاسخگو باشند.

 

از پذیرش عکسهایی که با موبایل توسط متقاضیان از پاسپورت و عکس پرسنلی گرفته و ارسال می گردند بدلیل تاکید میزبان در ارسال اسکن مدارک که توسط دستگاه اسکنر گرفته شده باشد جدا معذوریم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ضمینه مسابقات مذکور در مرحله انتخابی (Stage 1) و هزینه ثبت نام ورودی لطفا تا تاریخ دو شنبه 08/08/96 حداکثر ساعت 12 ظهر  با مربی تیم های ملی آقای کامران شهلا با شماره 26216269 یا 26216207 داخلی 2 (تیم های ملی) در ساعات اداری 16 – 9 بجز ایام تعطیلی فدراسیون (روز های پنجشنبه و جمعه ) تماس حاصل بفرمائید.

 

۱۱:۴۴ ۱۳۹۶/۸/۶

قدرت گرفته از پرتال ترنم