فراخوان مسابقات ایت بال World Pool Series 2017

قابل توجه علاقمندان به شرکت در مسابقات ایت بال World Pool Series  2017 ویژه بازیکنان آقا در کشورهای خاورمیانه


ویژه بازیکنان آقا در کشورهای خاورمیانه

دوبی  – امارات

27 – 23 آگوست 2017 (5 – 1 شهریور 1396) 

 ازبازیکنانی که مایل به شرکت در این مسابقات از طریق فدراسیون با هزینه شخصی هستند خواهشمندیم تا روز شنبه 21/05/96 حداکثر ساعت 12 ظهر  با کامران شهلا مربی تیم های ملی با شماره 26216269 یا 26216207 داخلی 2 (تیم های ملی) در ساعات اداری 16 – 9 بجز ایام تعطیلی فدراسیون (روز های پنجشنبه و جمعه ) تماس بگیرند وآمادگی خود برای شرکت در مسابقات مذکور و اخذ سهمیه با هزینه شخصی را اعلام نمایند.شایان ذکر است که به دلیل کمبود وقت جهت انجام امور اداری و مکاتبات با کشور میزبان و از همه مهمتر اخذ روادید امارات با توجه به زمان اندک تا شروع مسابقات ، به درخواستهای بعد از تاریخ ذکر شده به هیچ وجه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

بسیار مهم : داشتن گذرنامه با تاریخ انقضای حداقل تا 6 ماه بعد از شروع این مسابقات جهت ورود به کشور امارات برای متقاضیان محترم الزامی می باشد. هم چنین انتخاب بازیکنان علاقمند جهت اعزام بر اساس اولویت در جدول رنکینگ ثابت کشوری آقایان توسط کمیته تیمهای ملی و در راس آن مربی تیم ملی صورت خواهد گرفت. لطفا در صورت تائید سرمربی تیمهای ملی مدارک ذیل را به ایمیل فدراسیون قسمت بین الملل  (bbfir0501@yahoo.com) بلافاصله پس از تائید نهایی ایشان ارسال نمائید.

 

·        اسکن رنگی صفحه اول پاسپورت مدت دار و انقضا نیافته خود (صفحه عکسدار مشخصات فردی)

·        اسکن رنگی عکس جدید با کیفیت (عکس پرسنلی )

·        شماره همراه بهمراه تلفن منزل یا محل کار که در صورت برقراری تماس از فدراسیون با فرد متقاضی حتما پاسخگو باشند.

از پذیرش عکسهایی که با موبایل توسط متقاضیان از پاسپورت و عکس پرسنلی گرفته و ارسال می گردند بدلیل تاکید میزبان در ارسال اسکن مدارک که توسط دستگاه اسکنر گرفته شده باشد جدا معذوریم.

 

اطلاعات کلی مربوط به این مسابقات

مسابقات ایت بال World Pool Series  2017 ویژه بازیکنان آقای کشورهای خاورمیانه

 

باشگاه بیلیارد فلامینگو دوبی – امارات در نظر دارد یک دوره تورنمنت پاکت بیلیارد ویژه بازیکنان خاورمیانه  که توسط (WPS)  World Pool Series در آمریکا تائید و پذیرفته شده است تحت عنوان مسابقات ایت بال World Pool Series  از تاریخ 27 – 23 آگوست 2017 (5 – 1 شهریور 1396) در شهر دوبی کشور امارات برگزار نماید.

این مسابقات صرفا ویژه بازیکنان خاورمیانه طراحی شده است و تنها دارندگان پاسپورت کشورهای خاورمیانه مجاز به شرکت در این تورنمنت می باشند.جایزه کلی این مسابقات به مبلغ 26000 دلار آمریکا می باشد و به 32 بازیکن نهایی این مسابقات اهدا میگردد و سه سهمیه جهت حضور در مسابقات Great Final World Pool Series به 3 بازیکن مقام اول تا سوم این دوره از مسابقات اختصاص خواهد یافت.

هزینه ثبت نام ورودیه مسابقات بابت هر بازیکن که شامل اسکان و اقامت در هتل ویژه مسابقات با صبحانه ، ناهار و شام بمدت 4 روز در اتاق دو نفر اشتراکی دو تخته می باشد مبلغ 675 دلار آمریکا می باشد.

23 آگوست 2017 (1 شهریور  1396) ساعت 10 صبح به وقت محلی جلسه بازیکنان برگزار خواهد شد و شروع مسابقات از 27 – 24 آگوست 2017 (5 – 2 شهریور 1396) و مسابقات از 9 صبح تا 10 شب به وقت محلی ادامه خواهد داشت.

 

 

 

۱۳:۴۸ ۱۳۹۶/۵/۱۷

قدرت گرفته از پرتال ترنم