کانال هواداران

مسابقات

 


بخشنامه هفدهمین و هجدهمین رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد بانوان اعلام شد

هفدهمین و هجدهمین رنکینگ کشوری پاکت بیلیارد بانوان در رشته های ایت بال و ناین بال 17 تا 23 اردیبهشت ماه به میزبانی استان فارس برگزار می شود.

   به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛  بخشنامه هفدهمین و هجدهمین دوره رنکینگ کشوری بانوان در دو رشته ایت بال و ناین بال  هم زمان با فرارسیدن میلاد با سعادت  حضرت مهدی (عج)  به میزبانی هیات استان فارس به شرح ذیل اعلام می گردد:

1.       این مسابقات در دو  رشته ایت بال و ناین بال د ر رده سنی آزاد   و  به صورت انفرادی  برگزار می گردد.

2.       نفرات شرکت کننده دارای امتیاز می باشند و نتایج بدست آمده در این مسابقات در رنکینگ کشوری رشته پاکت بیلیارد محاسبه  و نفرات برتر رنکینگ به اردو های تیم ملی معرفی می گردند .

3.       بر اساس تعداد شرکت کنندگان مدال به نفرات برتروجوایزی به صورت نقدی  به نفرات اول تا سوم هر رشته  این مسابقات به تفکیک زیر اهدا خواهد شد .

1-نفراول:5.000.000 ریال          2-نفر دوم:3.000.000ریال            3-نفر سوم:2.000.000 ریال    

4.       مسابقات به صورت دو حذفی برگزار و پس از صعود نفرات  ،بصورت تک حذفی ادامه پیدا خواهد کرد.

5.       قرعه کشی ساعت 15:00  روزشنبه16/02/1396 انجام می گردد.طول زمان برگزاری مسابقات 7 روز خواهد بود که ازساعت 9 صبح یکشنبه 17/02/1396  آغاز و در  روزشنبه 23/02/1396   به پایان خواهد رسید.

6.       مکان  قرعه کشی : فدراسیون بولینگ ،بیلیارد وبولس.

7.       بازی ها در مرحله دو حذفی 3گیم از  5 گیم ودر مرحله ی تک حذفی در پایان دوره اول از سوی کمیته برگزاری مسابقات اعلام خواهد شد.

مهلت ثبت نام تا پایان روز پنجشنبه   14/02/1396 می باشد .

8.       رعایت موارد ذیل الزامیست:

الف)همراه داشتن کارت بیمه ورزش وسلامت    ب)معرفینامه هیات مربوطه جهت شرکت در مسابقه       ج)همراه داشتن دو قطعه عکس 4*3  و کارت ملی جهت صدور کارت ورود به مسابقه      د)حضور سرپرست  با حکم هیات   مربوطه به همراه بازیکن الزامی میباشد.

* در صورت عدم حضور سرپرست، مسؤلین برگزاری و هیات میزبان هیچ مسؤلیتی در قبال بازیکن(بازیکنان) هیات  مربوطه نخواهند داشت.*

د)بازیکنان شرکت کننده می بایست دارای لباس فرم  مصوب فدراسیون (هدبند–مقنعه–مانتو–شلواررسمی-کفش رسمی) باشند.

ه)بازیکنان می بایست حداقل 15 دقیقه قبل از شروع مسابقه ، خود را به سرداور معرفی نمایند .در غیر اینصورت برابر قوانین اقدام خواهد شد .

ی) استفاده از هر نوع زیورآلات و لوازم آرایش( لاک و ...) ممنون می باشد.

9.       مکان برگزاری مسابقات: استان  فارس-شیراز-چهار راه زند – انتهای خیابان سعدی

**لازم به ذکر است بعداز مراسم قرعه کشی ثبت نام انجام نخواهد شد.**

10.   اسکان:استان فارس-شیراز-کوی زهرا-مجموعه اقامتی 22 بهمن

سوئیت های 4 تخته هر نفر 350.000 ريال  با صبحانه – نهار-شام 500.000 ريال

 (جهت رزرو خوابگاه حتما یک هفته قبل از تاریخ مسابقات  با شماره تلفن های :09378629757  خانم حسینی نایب رئیس هیئت و  09191693007 آقای فرهاد قشقایی  رئیس هیئت هماهنگ شود)

11.     ورودیه و  ثبت نام به شرح ذیل می باشد:

ورودیه مسابقات برای هر بازیکن در هر رشته مبلغ  000/600 ریال در دو رشته 1.200.000 ريال می باشد ازطریق وب سایت فدراسیون  به آدرس   www.bbfir.com با مراجعه به صفحه اصلی سایت فدراسیون در قسمت  منو  ازگزینه مسابقات ، ثبت نام را انتخاب کرده و با کلیک بر روی آن وارد سامانه ثبت نام مسابقات  پاکت بیلیارد (ایت بال –ناین بال)بانوان   شده و مراحل آن را تکمیل نمایید.

 توضیح:از طریق سایت فدراسیون ایمیلی مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت نام شما ارسال می گردد.

*کلیه شرکت کنندگان موظفند در صورت استفاده از هرگونه آرم و لوگوی تبلیغاتی قبلاً با مسئول برگزاری مسابقات هماهنگ و در صورت تائید با واریز مبلغ تعیین شده وارد مسابقات گردند.

تذکر:توجه شود ثبت نام فقط از طریق وب سایت فدراسیون به نشانی  www.bbfir.com قسمت ثبت نام قابل اجرا می باشد.

 *لازم به ذکر است در صورت عدم شرکت در مسابقه  هزینه های واریزی عودت داده نمی شوند.

* با کلیه رفتارهای غیر ورزشی و مغایر با آئین نامه برگزاری مسابقات و ضد شئونات اسلامی برخورد و فرد خاطی محروم از مسابقات خواهد شد، ضمناً در جلسه کمیته انضباطی   تصمیمات قطعی در نظر گرفته خواهد شد.              

 

۲۰:۶ ۱۳۹۶/۱/۱۹

قدرت گرفته از پرتال ترنم