کانال هواداران

مسابقات

 


دارنده مدال برنز بانوان آسیا: باید به قوانین موجود احترام گذاشت

اکرم محمدی امینی ملی پوش بیلیارد کشورمان و دارنده مدال برنز آسیا با توجه به محرومیت چند بازیکن بیلیارد گفت: من در جایگاه قضاوت نیستم اما یک موضوع را خوب می دانم که باید به قوانین جامعه ای که در ان زندگی میکنیم احترام بگذاریم و تابع آن باشیم.


وی ادامه داد: الان که شرایط خوبی برای بانوان بیلیارد باز ایجاد شده نباید بخاطر عده کمی از بازیکنان، بیلیارد کشورمان زیر سوال برود . البته تا جایی که من اطلاع دارم رقابت های ایت بال چینی به صورت آزاد برگزار شده و بازیکنان به صورت آزاد و شخصی در این رقابت ها شرکت کردند. باید به این نکته اشاره کنم که من شخصاً زحمات بسیاری برای این رشته کشیده ام و البته فدراسیون نیز در تمام شرایط از من و سایر ملی پوشان حمایت کرده است.

بازیکن تیم ملی بیلیارد بانوان کشورمان در ادامه یادآور شد: خوشبختانه مسئولین فدراسیون بولینگ و بیلیارد افراد روشن فکری هستند و برای ورزش بانوان ارزش زیادی قائلند و در شرایط سخت نیز همیشه پشتوانه ملی پوشان این رشته بوده اند. همانطور که می دانید من نیز با حمایت های فدراسیون در چند رقابت برون مرزی شرکت کردم و موفق شدم نخستین مدال تاریخ بیلیارد بانوان ایران را برای کشور عزیزم به ارمغان بیاورم.

وی با توجه به شرایط به وجود آمده برای چند بازیکن رشته های بیلیاردی افزود: تمامی افرادی که در یک کشور اسلامی مثل کشور ما زندگی  می کنند هنگامی که جایگاهی مانند ورزشکار، بازیگر، سیاستمدار و حرفه های مشابه آن را انتخاب می کنند حریم خصوصی برای آنها دیگر وجود نخواهد داشت و باید الگوی جامعه باشند و البته باید به این موضوع  نیز توجه کنند که خطای آنها ممکن است برای بقیه بازیکنانی که علاقه مند به این رشته ها هستند مشکل ساز شود.

دارنده نخستین مدال برنز آسیایی بیلیارد بانوان در پایان تصریح کرد: من به عنوان عضو کوچکی از جامعه بیلیارد ایران امیدوارم ورزشکاران این رشته چه ملی پوش باشند و چه نباشند برای حفظ  و قدردانی از مقام ها و مدال های بسیاری که ملی پوشان ما با زحمات زیادی طی این چند سال برای کشور عزیزمان بدست آورده اند کوشا باشند و کاری نکنند که برای سایر ورزشکاران و زحمت کشان این رشته ها ایجاد مشکل شود.

۱۴:۷ ۱۳۹۶/۱/۱۲

قدرت گرفته از پرتال ترنم