رقابت های ورزش های بیلیاردی غرب آسیا - اردن

صعود ابولسانی و روشنی‌کیا به مرحله حذفی رقابت‌های غرب آسیا

سعید ابولسانی و علی روشنی‌کیا با کسب امتیاز لازم موفق به صعود در مرحله حذفی رقابت‌های ورزش های بیلیاردی غرب آسیا در رشته اسنوکر 15 توپ انفرادی شدند.


به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، هفتمین دوره مسابقات ورزش های بیلیاردی قهرمانی غرب آسیا شب گذشته شنبه23 بهمن ماه به میزبانی کشور اردن آغاز شد. در رشته اسنوکر 15 توپ سعید ابولسانی با کسب دو پیروزی در مقابل حریفانی از کشورهای عمان و قطر و ثبت بریک 102 و علی روشنی کیا با کسب یک شکست و یک پیروزی در مقابل حریفی از یمن راهی مرحله حذفی رقابت های اسنوکر 15 توپ غرب آسیا شدند. آرمین محمودی دیگر ملی پوش کشورمان در این رقابت ها با کسب یک پیروزی و دو شکست از راهیابی به مرحله حذفی رقابت های ایت بال غرب آسیا بازماند و شانس خود را رشته ناین بال تیمی امتحان خواهد کرد.

سعید ابولسانی امروز یکشنبه 24 بهمن ماه در نخستین بازی خود در مرحله حذفی رقابت های ورزش های بیلیاردی غرب آسیا در رشته اسنوکر 15 توپ انفرادی با قرعه استراحت روبرو شد و علی روشنی کیا در مقابل حریفی از کشور عمان قرار می گیرد که در صورت پیروزی در مرحله یک چهارم پایانی در مقابل سعید ابولسانی هموطن خود قرار خواهد گرفت.

تیم ملی ایران متشکل از سعید ابولسانی، علی روشنی کیا  در رشته های های اسنوکر انفرادی 15 توپ ، اسنوکر 15 توپ تیمی و اسنوکر شش توپ  و آرمین محمودی  در رشته های ، ایت بال انفرادی ، ناین بال انفرادی و ناین بال دوبل شرکت خواهند کرد.سعید ابولسانی در رشته ناین بال تیمی (دوبل) بعنوان بازیکن  دوم در کنار آرمین محمودی در این رشته هم تیمی خود را همراهی می کند.


۲۳:۵۸ ۱۳۹۵/۱۱/۲۳

قدرت گرفته از پرتال ترنم