کانال هواداران

مسابقات

 


صعود توپ سیاه تهران به مرحله حذفی رقابت های شهرهای آسیایی

رقابت های قهرمانی اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی در مرحله گروهی درحال پیگیری است  و توپ سیاه تهران با کسب دو پیروزی از گروه خود به مرحله حذفی صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ رقابت های قهرمانی اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی امروز چهارشنبه 22 دی ماه در دومین روز از مرحله گروهی پیگیری شد و تیم توپ سیاه تهران با کسب دو پیروزی از گروه خود به مرحله حذفی صعود کرد. تیم جهان بیلیارد و فاطر تجارت با نتیجه 3 بر صفر در مقابل حریفانی از کشورهای چین و سنگاپور به پیروزی دست یافتند و تیم باشگاه سبز اهواز 3 بر یک از سد تیمی از چین گذشت و صعود آنها به مرحله حذفی بعد از ظهر امروز پس انجام یک دیدار دیگر مشخص خواهد شد.
مسابقات قهرمانی اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی 20 تا 24 دی ماه به میزبانی شهر فوشان چین برگزار می شود و تیم توپ سیاه قهرمان لیگ برتر اسنوکر متشکل از سهیل واحدی - امیر سرخوش،  به همراه تیم جهان بیلیارد از رشت متشکل از حامد ذره دوست- آرمان دیناروند، تیم باشگاه سبز اهواز متشکل از احسان حیدری نژاد- سعید ابولسانی و تیم فاطر تجارت و توپ طلایی از تهران متشکل از سپهر لب آبی و علی روشنی کیا در این رقابت ها حضور دارند.
نتایج روز دوم رقابت های اسنوکر تیمی شهرهای آسیایی به شرح زیر اعلام شد
توپ سیاه تهران 3– یانگون از میانمار 2
جهان بیلیارد رشت 3– سنگاپور0
فاطر تجارت و توپ طلایی تهران 3– دینگ جونهوی از چین 0
باشگاه سبز اهواز 3– 57  از چین 1

۱۱:۲۳ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲

قدرت گرفته از پرتال ترنم