کانال هواداران

مسابقات

 


قره گوزلو: روزی شش ساعت تمرین کردم و جواب زحماتم را گرفتم

ملی پوش اسنوکر کشورمان در باره ی قهرمانی اش در رقابت های رنکینگ کشوری گفت: برای حضور در این رقابت ها روزی شش ساعت تمرین کردم و خدارو شکر می کنم که توانستم به بهترین شکل جواب زحماتم را بگیرم و با کسب این قهرمانی تمام خستگی هایم از بین رفت.


وی با توجه به قرار گرفتن در مقابل قهرمان اسنوکر جهان در فینال این رقابتها افزود: سهیل واحدی یکی از بهترین بازیکنان های جهان و از قدیمی های اسنوکر است و تجربیات زیادی در این زمینه دارد خداروشکر در فینال استرس نداشتم و به جزو فریم اول موفق شدم در باقی فریم ها پیروز شوم. البته کسب این نتیجه به هیچ عنوان از ارزش های سهیل واحدی کم نمی کند. حضور واحدی در این رقابتها برای دیگر بازیکنان بسیار سودمند بود و تمام بازیکنان از او چیزهای زیادی یادگرفتند و خود من نیز از تجربیاتش بسیار استفاده کردم .

علی قره گوزلو قهرمان پانزدهمین رنکینگ کشوری اسنوکر با اشاره به سطح کمی و کیفی این رقابت ها گفت: سطح مسابقات بسیار بالا بود، هم از نظر شرایط میزبانی، میزها، و هم برگزاری مسابقات، به نظر من بهترین رنکینگی بود که تا امروز شرکت کرده بودم و جا دارد از تمامی دست اندرکاران این رقابت ها در استان قزوین تشکر کنم.

وی ادامه داد: اسنوکر ایران بسیار پیشرفت کرده است و بازیکنانی که در این رنکینگ حضور داشتند از همیشه قوی تر بودند باید اعتراف کنم که شانزده بازیکن پایانی رقابتهای رنکینگ کشوری از شانزده بازیکن مسابقات آسیایی قدرتمندتر هستند. همانطور که پیش از این هم اشاره کردم اسنوکر ایران جزو بهترین های جهان است. خوشبختانه بازیکنان ایران در بیشتر مسابقات آسیایی و جهانی مقام آور هستند و اسم ایران همیشه جزو بهترین های این رشته چه در سطح آسیا و چه در سطح جهان است.

۱۲:۳۰ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳

قدرت گرفته از پرتال ترنم