مقصود: برگزاری لیگ باعث کشف استعدادهای جدید می شود

علی مقصود بازیکن تیم قهرمان دور رفت لیگ برتر پاکت بیلیارد سطح مسابقات لیگ را بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت تیم های قدرتمندی در این رقابت ها شرکت که بیشتر بازیکنان آنها جدید هستند و می توانند آینده بیلیارد ایران را رغم بزنند.

وی ادامه داد: سطح مسابقات لیگ بسیار بالا بود ، تيم های الماس و واعظ زاده (يك) از بازيكنان جوان و خوبی در تركيب تيمها استفاده كرده بودند و این باعث جذابیت بازی ها شده بود.
مقصود درباره ی میزبانی رقابت های لیگ افزود: تبریز از نظر ميزباني عالي بود، یکی از دلايل موفقیت در میزبانی استفاده از ميزهاي ويراكا بود که به سطح کیفی این رقابت ها کمک کرد.
وی با اشاره به کیفیت داوری رقابت های لیگ یادآور شد: كميته برگزاري و داوران تيم قديمي و حرفه اي بودند و استفاده از ويديو چك براي اولين بار در ايران ، كيفيت مسابقات رو در حد مسابقات جهاني بالا برده بود.
ملی پوش بیلیارد  کشورمان با مقایسه رنکینگ های کشوری و رقابت های لیگ گفت:هر دو مسابقات خوبي هستند ، اما مسابقات ليگ باعث كشف استعدادهاي جديد و معرفي آن ها به خانواده بيليارد ايران شده است ، همانطور كه در اين دوره نیز شاهد بوديم ، رضا مرادي از لرستان يكي از آيندگان پاكت بيليارد كشورخواهد بود.
علی مقصود با توجه به قهرمانی تیمش در دور رفت لیگ تصریح کرد: جا دارد که از مجموعه داروخانه دکتر واعظ زاده به دلیل حمایت و اعتمادی که به ما داشتن تشکر کنم، ما با حضور حسين نوري بازيكن خيلي خوب و زير ٢١ سال تیم قهرمان شديم  البته  تجربه اش خيلي كم بود و بعضي موقعيت ها رو از دست داد اما بازیکن موثری بود، در دور برگشت مربي و اسپانسر تيم قول دادند كه از يك بازيكن فيليپيني استفاده كنند ، كه فكر ميكنم قهرماني ما در پایان لیگ قطعي خواهد بود.

۱۵:۲۴ ۱۳۹۵/۸/۲۴

قدرت گرفته از پرتال ترنم