کانال هواداران

مسابقات

 


برنامه مسابقات رنکینگ کشوری ایت بال اعلام شد

قرعه کشی بیست و دومین رنکینگ کشوری ایت بال امروز چهارشنبه نوزدهم آبان ماه در محل فدراسیون انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛بیست  و دومین  دوره  رنکینگ کشوری آقایان در رشته ایت بال (جام تخت جمشید ) 23 تا 28 آبان ماه  به میزبانی هیات استان فارس  برگزار می شود. در این دوره از رقابتها 137 بازیکن از استان های فارس، کردستان، لرستان، هرمزگان، خراسان، خوزستان، یزد، کرمان،آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، بوشهر، تهران چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد،لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان، کرمان، کرمانشاه شرکت کردند.
برنامه روز نخست مسابقات رنکینگ کشوری ایت بال به شرح زیر اعلام شد:
23/8
9:00
محسن شیرازبختی – حامد صانعی
آرمین محمودی – فریار نجات
معین خدری – محمدهادی آذری پور اصفهانی
محمدعلی پردل – میثم رشیدی
مهدی راسخی – سید ایلیا هندی
محمد راستی – محمد ساجد عزیزی
10:00
امیر خرسند – نصیر فرخنده
سامان اخوت – اشکان درخشان
ساسان لشگری – مهران شهریاری
مهدی بشری – علی اکرمی مقدم
حسن زراعتگر – آرمان سپه دوست
علیرضا وهاب – صلاح الدین وکیلی
11:00
محمدمهدی اسماعیلی – محمدحسینی 
آریا فلاحتی – رضا باقرپور
سعید اسدپور – مسلم رمضانی
حمیدرضا حقیقی – علی خجسته
معین ایرانمنش – پویا گودرزی
سعید اکرمی – سجاد نریمانی 
12:00
مهدی سلیمانی- فردین محمود زادگان
علی کاووسی – مرتضی کامل
محمد افراسیابی – احسان آقا حسینی
ارسلان دبیریان – سجاد تورانچه
میلاد صالحی کوشک قاضی – محمد یارالهی
محمد یونسی – رضا غلامی
13:00
رضا زارع – ابراهیم طلائی
عیسی سبزیان – مبین موسوی
احسان بهنام – حسام اسکندری
میلاد سلطانی – امیر مباشر 
شروین امیدوار – بشیر محمدی
محمدامین زینعلی – مصطفی راست بود
14:00
پویا علائی فر – بهروز آقایارزاده
حسین پرویزی – اکبر یوسفی
سهند بخشنده – احمدرضا دلاوری
آرین نجفی – محمد جمشیدی
حیدر رجبی – مصطفی پروین
سیاوش هاشمی – وحید شیعه زاده
15:00
وحید باوی – یاشین هاشم زاده
آرش صیادی – امین فرجادفر
سامان راسخی – سید رحیم معین السادات
احسان سرسیفی – محمد حسین نوری
علیرضا صالحی غیاث آبادی – سام رسول زاده
امید رحمان پور – نصیر بناییان
16:00
امیر اکرمی – مجتبی علیپور
حمید فردوس مکان – نوید پورعباس
مسیب براتی – احمد دوکوهکی
علیرضا احمدحسینی – عادل خلفی
حسین ده بزرگی -  رضا نصوحی
مرتضی شجاعی – نیما رحیمی
17:00
امیر محمدی – محمد رحیمی
امید گلبهاری – مرتضی الکوس
حامد عبد علیپور – مهران ارشادی
محسن سهراب پور – محمدحسین سازنده
ساسان شعبانی – کسری مبین
شهاب آرادفر – رضا مرادی
18:00
محمدمهدی مقدس – عبدالمجید دهقان
جلال کبوتری درچه – محسن موسوی مقدم
آرین درویشی – محمدرضا گلشن
کوروش زراعتگر – جمال مروت
محمد موسوی – آرش گلکار فرد
حامد رضائی – حمید فتحی کازرونی
24/8
9:00
مصظفی شریفیان – امید آزاد
علیرضا ماجدی – حسین هزور
علی مقصود – میلاد علیخواهی
عباس برومند – حامد رضوانی
مسیب براتی – احمد دوکوهکی
حامد محبی –
10:00
سینا دشتستانی –
احسان روستا-
محمدرضا راضی -
آریا بیابانی – 
امیرحسین باقری فرد –
یزدان موسائی – 
11:00
علی علی حسینی 







۲۳:۳۷ ۱۳۹۵/۸/۱۹

قدرت گرفته از پرتال ترنم