کانال هواداران

مسابقات

 


بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان

شهریان : نگاه به بولینگ و بیلیارد می تواند در توسعه ورزش بانوان کشور به ویژه در بخش مدال آوری تاثیر گذار باشد فدراسیون بولینگ و بیلیارد یکی از رشته های  پر مدال کشور است و نیاز به سرمایه گذاری و توجه زیاد دارد.

صبح امروز شنبه سوم مهرماه رباب شهریان معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان  از اردوی تیم بیلیارد بانوان ایران  که به مسابقات قهرمانی آسیایی فجیره امارات اعزام میشوند بازدید کرد .
در این بازدید که در مجموعه ورزشی حیدرنیا انجام شد سلیمی معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان تهران، مریم اسدالهی نایب رییس بانوان فدراسیون ، رحیم  جنت نیا دبیر فدراسیون و علیرضا محسنی سرپرست هیات بولینگ و بیلیارد استان تهران حضور داشتند  . 
دراین بازدید 2 ساعته شهریان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس به توسعه ورزش بانوان بیلیارد و اسنوکر ایران گفت : رشته های بیلیاردی یکی از رشته های پر مدال کشور است و نیاز به سرمایه گذاری و توجه بیشتری دارد . 
 وی ادامه داد : اگر به ورزش بولینگ و بیلیارد بخصوص ورزش بیلیارد نگاه ویژه ای داشته باشیم می تواند در توسعه ورزش کشور در مدال آوری اثر گذار باشد .
شهریان ادامه اداد : به منظور توسعه این رشته ورزشی می توانیم از مربیان خارجی استفاده کنیم که تا دانش روز را در اختیار ورزشکاران قرار دهند و سطح فنی بانوان ورزشکاران افزایش یابد . 
معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان به اختصاص بودجه بانوان اشاره کرد و گفت : باید حدود 30 در صد بودجه فدراسیون به ورزش بانوان اختصاص یابد تا با کسب مدال آسیایی و جهانی حامیان مالی خوبی به فدراسیون وارد شود که حضور آنها به فدراسیون باعث توسعه این رشته ورزشی خواهد شد .
 در ادامه شهریان گفت : حمایت های لازم را بمنظور حضور مربیان خارجی برای تیم ملی بیلیارد بانوان انجام خواهم داد و با توجه به حضور در شورای ورزش شهرداری اقدامات لازم را برای توسعه ورزش بانوان در اماکن شهرداری بررسی خواهم کرد . 
در ادامه مریم اسدالهی نایب رییس بانوان فدراسیون بولینگ و بیلیارد ضمن ارائه برنامه های آینده فدراسیون گفت : یکی از دلایل عدم موفقیت بانوان ورزشکار در میادین بین المللی نبود مربیان مناسب به ویژه مربیان خارجی است که برای کسب مدال در میادین بین المللی نیاز به یک مربی خوب و برنامه منسجم است .
لازم به ذکر است اکرم محمدی ، پریسا منگلی از استان البرز، نادیا کامران ، مریم ایزدی از استان فارس و بهناز سیدی اقدم از منطقه آزاد ارس در دو رشته اسنوکر و پاکت بیلیارد در مسابقات ورزش های بیلیاردی قهرمانی اسیا شرکت خواهند کرد.۱۷:۱۹ ۱۳۹۵/۷/۳سرویس عکس:
 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 1 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 2 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 3 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 4
 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 5 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 6 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 7 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 8
 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 9 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 10 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 11 بازدید معاون وزارت ورزش و جوانان از اردوی تیم بیلیارد بانوان 12
قدرت گرفته از پرتال ترنم